Oferta pracy - Próbobiorca

19.10.2018
Departament Analiz Chemicznych - Laporatorium Centralne
Oddział: Oddział Analiz Chemicznych w Elektrowni Jaworzno III
 Oddział Analiz Chemicznych w ZG Janina

Miejsce pracy:
Jaworzno
Libiąż

Nr ref. TW/2018/10/02

Obowiązki:

wykonywania badań fizykochemicznych;pobieranie próbek paliw;wykonywanie obowiązków wynikających z systemu zarządzania wg PN-EN ISO/IEC17025zaangażowanie w pracę zespołową, proponowanie ulepszeń, Koncentracja na wysokiej jakości pracy, stałe doskonalenie się
Wymagania:

wykształcenie zasadnicze zawodowe;wywiązywanie się z obowiązków wynikających z zakresu czynności; terminowość;
efektywne wykorzystanie czasu pracy;zdolność do wykonywania pracy na stanowisku próbobiorcy;zaangażowanie w pracę zespołowąkoncentracja na wysokiej jakości pracy
Mile widziane:

praca na stanowisku związanym z pobieraniem próbek paliwukończony kurs próbobiorców w zakresie norm PN i ISOprawo jazdy kat. B;dyspozycyjność;gotowość do zmiany stanowiska i miejsca pracy;uczciwość, rzetelność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań.
Oferujemy:

profesjonalne wdrożenie do pracy na danym stanowisku;interesującą pracę w zespole z dużym doświadczeniem;stabilne warunki pracy i pakiet świadczeń socjalnych.
Dodatkowe informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji do dnia ( CV oraz List motywacyjny) do dnia 31.10. 2018 r. 

Aby zaaplikować, kliknij w poniższy przycisk „APLIKUJ” 
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Aplikuj


W związku ze zgłoszoną aplikacją w rekrutacji prowadzonej przez TAURON Wytwarzanie S.A. prosimy o nadesłanie niezwłocznie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji wg załączonego wzoru. W przypadku umieszczenia w aplikacji zdjęcia, prosimy o wypełnienie zgody na udostępnienie wizerunku lub nadesłanie CV bez zdjęcia. Prosimy również o wpisanie w temacie nazwy stanowiska, na które złożona została aplikacja.