Laboratoria lokalne

Laboratoria lokalne prowadzą badania paliw, wód obiegowych i ścieków, odpadów, olejów dla potrzeb technologii Zakładów na terenie których są umiejscowione. Ponadto Oddział Analiz Chemicznych w Elektrowni Stalowa Wola prowadzi także badania paliw stałych w obszarach regulowanych prawnie dla Spółek Grupy TAURON oraz Klientów Zewnętrznych, natomiast Oddziały Analiz Chemicznych w Zakładach Górniczych Sobieski i Janina wykonują także analizy kruszyw i powietrza kopalnianego.

​Oddział Analiz Chemicznych w Elektrowni Siersza

TAURON Wytwarzanie S.A. Oddział Elektrownia Siersza
32-541 Trzebinia

Marek Głuch
(32) 711 74 54
Marek.Gluch@tauron-wytwarzanie.pl

​Oddział Analiz Chemicznych w Elektrowni Łagisza

TAURON Wytwarzanie S.A Oddział Elektrownia Łagisza
ul. Pokoju 14
42-404 Będzin

Kamil Dworaczyk
(32) 267 13 85
Kamil.Dworaczyk@tauron-wytwarzanie.pl

​Oddział Analiz Chemicznych w Elektrowni Stalowa Wola

TAURON Wytwarzanie S.A Oddział Elektrownia Stalowa Wola
ul. Energetyków 13
37-450 Stalowa Wola

Małgorzata Fiołna
(15) 877 62 69
Malgorzata.Fiolna@tauron-wytwarzanie.pl

​Oddział Analiz Chemicznych w Zakładzie Górniczym Sobieski

TAURON Wydobycie S.A. Zakład Górniczy Sobieski
ul. Sulińskiego 2
43-600 Jaworzno

Jolanta Piotrowska
(32) 618 55 79
Jolanta.Piotrowska@tauron-wytwarzanie.pl

​Oddział Analiz Chemicznych w Zakładzie Górniczym Janina

TAURON Wydobycie S.A. Zakład Górniczy Janina 
ul. Górnicza 23
32-590 Libiąż

Małgorzata Marchewka
(32) 627 05 79
Malgorzata.Marchewka@tauron-wytwarzanie.pl

Oddział Analiz Chemicznych w Zakładzie Górniczym Brzeszcze

TAURON Wydobycie S.A. Zakład Górniczy Brzeszcze 
ul. Kościuszki 1
32-620 Brzeszcze

Izabela Mituta
(32) 716 55 79
Izabela.Mituta@tauron-wytwarzanie.pl

​Oddział Analiz Chemicznych w Zakładzie Wytwarzania Katowice

TAURON Ciepło Sp. z o.o. Zakład Wytwarzania Katowice
ul. Siemianowicka 60
40-301 Katowice

Jolanta Soczówka
(32) 735 83 38
Jolanta.Soczowka@tauron-wytwarzanie.pl

​Oddział Analiz Chemicznych w Zakładzie Wytwarzania Tychy

TAURON Ciepło Sp. z o.o. Zakład Wytwarzania Tychy
ul. Przemysłowa 47
43-100 Tychy


Anna Piasecka-Czmajduch
(32) 663 84 82
Anna.Piasecka@tauron-wytwarzanie.pl

​Oddział Analiz Chemicznych w Zakładzie Wytwarzania Bielsko- Biała

TAURON Ciepło Sp. z o.o. Zakład Wytwarzania Bielsko Biała
ul. Legionów 243A
43-503 Czechowice-Dziedzice

Ewa Filapek
(33) 499 15 85
Ewa.Filapek@tauron-wytwarzanie.pl