Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić. Szczegóły znajdziesz w polityce plików cookie.
 

​Laboratoria lokalne

Laboratoria lokalne prowadzą badania paliw, wód obiegowych i ścieków, odpadów, olejów dla potrzeb technologii Zakładów na terenie których są umiejscowione. Ponadto Oddział Analiz Chemicznych w Elektrowni Stalowa Wola prowadzi także badania paliw stałych w obszarach regulowanych prawnie dla Spółek Grupy TAURON oraz Klientów Zewnętrznych, natomiast Oddziały Analiz Chemicznych w Zakładach Górniczych Sobieski i Janina wykonują także analizy kruszyw i powietrza kopalnianego.



Lokalizacja oraz osoby do kontaktów w Oddziałach:

 
 
​Nazwa Oddziału Lokalizacja Kontakt​
​Oddział Analiz Chemicznych w Elektrowni Siersza ​TAURON Wytwarzanie S.A Oddział Elektrownia Siersza
32-541 Trzebinia
​Marek Głuch
tel.: (32)7117454
e-mail: Marek.Gluch@tauron-wytwarzanie.pl
​Oddział Analiz Chemicznych w Elektrowni Łagisza ​TAURON Wytwarzanie S.A Oddział Elektrownia Łagisza
ul. Pokoju 14
42-404 Będzin
​Kamil Dworaczyk
tel.: (32) 2671385
e-mail: Kamil.Dworaczyk@tauron-wytwarzanie.pl
​Oddział Analiz Chemicznych w Elektrowni Stalowa Wola ​TAURON Wytwarzanie S.A Oddział Elektrownia Stalowa Wola
ul. Energetyków 13
37-450 Stalowa Wola
​Małgorzata Fiołna
tel.: (15) 8776269
e-mail: Malgorzata.Fiolna@tauron-wytwarzanie.pl
​Oddział Analiz Chemicznych w Zakładzie Górniczym Sobieski ​TAURON Wydobycie S.A. Zakład Górniczy Sobieski
ul. Sulińskiego 2
43-600 Jaworzno
​Jolanta Piotrowska
tel.: (32) 6185579
e-mail: Jolanta.Piotrowska@tauron-wytwarzanie.pl
​Oddział Analiz Chemicznych w Zakładzie Górniczym Janina ​TAURON Wydobycie S.A. Zakład Górniczy Janina
ul. Górnicza 23
32-590 Libiąż
​Małgorzata Marchewka
tel.: (32) 6270579
e-mail: Malgorzata.Marchewka@tauron-wytwarzanie.pl
Oddział Analiz Chemicznych w Zakładzie Górniczym Brzeszcze TAURON Wydobycie S.A. Zakład Górniczy Brzeszcze
ul. Kościuszki 1
32-620 Brzeszcze
Łukasz Janus
tel.: (32) 7165579
e-mail: Lukasz.Janus@tauron-wytwarzanie.pl
​Oddział Analiz Chemicznych w Zakładzie Wytwarzania Katowice ​TAURON Ciepło Sp. z o.o. Zakład Wytwarzania Katowice
ul. Siemianowicka 60
40-301 Katowice
​Jolanta Soczówka
tel.: (32) 7358338
e-mail: Jolanta.Soczowka@tauron-wytwarzanie.pl
​Oddział Analiz Chemicznych w Zakładzie Wytwarzania Tychy ​TAURON Ciepło Sp. z o.o. Zakład Wytwarzania Tychy
ul. Przemysłowa 47
43-100 Tychy
​Anna Piasecka-Czmajduch
tel.: (32) 6638482
e-mail:Anna.Piasecka@tauron-wytwarzanie.pl
​Oddział Analiz Chemicznych w Zakładzie Wytwarzania Bielsko- Biała ​TAURON Ciepło Sp. z o.o. Zakład Wytwarzania Bielsko Biała
ul. Legionów 243A
43-503 Czechowice-Dziedzice
​Ewa Filapek
tel.: (33) 4991585
e-mail: Ewa.Filapek@tauron-wytwarzanie.pl